Sítě proti hmyzu

Proč mít sítě proti hmyzu

sekcni-garazova-vrata--283829

Klidný spánek
Bez komárů, much, nočních můr a dalšího dotěrného hmyzu, který nám chvíle nočního odpočinku dokáže náležitě znepříjemnit. Se staženou, ale přesto vzdušnou roletovou sítí.
Větrání bez obav
Sítě proti hmyzu jsou vybaveny účinným navíjecím mechanismem, který drží síť napjatou tak, aby se ani náporem silného větru neuvolnila.
Jednoduché ovládání
Zajištění sítě ve spodní poloze je dosaženo systémem Easy-Click, tzn. „stáhni-stiskni-drží“.
Není vidět
protože síť proti hmyzu je z velmi jemné pogumované tkaniny utkané ze skelných vláken.
Integrované roletové sítě
Integrované roletové sítě proti hmyzu jsou součástí předokenní lamelové rolety a mají s ní společnou schránku a zdvojené vodící lišty. Variantu se sítí proti hmyzu můžeme nabídnout do všech typů rolet, které mají hliníkovou schránku.

Vestavěné roletové sítě
Se používají pro vestavbu do rolet typu PRO-HELUZ a PRO-RS5000. Roletová síť má svou vlastní mini-schránku 5x4cm, která se umístí do prostoru revizní klapky rolety. Vodící lišty sítě je možné udělat zapuštěné (nutné instalovat pouzdra do hrubého zdiva), nebo je instalovat na omítku.

Dodatečně montované sítě proti hmyzu
Můžeme instalovat před každé okno tak, že téměř nejsou vidět. Roletová síť má opět svojí mini-schránku 6×4 cm, která je ve stejné barvě jako okna. Tvarově nevýrazné vodící lišty jsou také v barvě oken a splývají tak s nimi v jeden celek. Tyto sítě proti hmyzu se vyrábějí v různých variantách, např. jako rolovací se schránkou nahoře, nebo zboku a posuvné rámečkové nebo otevírací sítě na balkonové dveře.