Centrální vysavače HUSKY – síla, odolnost, vytrvalost

centralni-vysavac

Centrální vysavače Husky představují komplexní koncepci pohodlného a efektivního úklidu, která je podpořena zcela mimořádnou garancí – doživotní zárukou na celý přístroj. Husky je odolný pomocník, pro kterého je služba v domácnosti hračkou. Centrální vysavač Husky zbaví Vaši domácnost prachu, alergenů, vody a mokrých nečistot. Vzduch vyčistí v účinném filtračním systému a co je nejdůležitější: odvede jej z domu pryč. Ani sebemenší smítko prachu se nevrátí do interiéru, jak je tomu pravidlem u příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Při úklidu navíc manipulujeme jen s lehkou hadicí – nemusíme vysavač přenášet po domě a obávat se kolize s nábytkem, dveřními prahy, schodišťovými stupni či rohy stěn.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA          

dozivotni-zaruka

Značka Husky k těmto tradičním atributům centrálních vysavačů ale přidává další silné argumenty – především unikátní doživotní záruku. Touto garancí se rozumí záruka trvající po celou dobu životnosti přístroje, která je stanovena na 25 let. Dobu, za kterou obměníme příruční vysavač čtyřikrát až pětkrát…Husky posouvá vnímání centrálního vysavače od pouhého spotřebiče k opravdové investici, která zvyšuje hodnotu stavby a uživatele chrání před nečekanými výdaji v budoucnosti. Silný Husky bude vždy připravený věrně „utáhnout“ úklid domácnosti.

SUCHÉ SÁNÍ

Úvodní model řady opravdu špičkové kvality
Pro malé i střední RD a byty do 350 m2 podlahové plochy s vnějším výfukem vzduchu. Má vysoce účinný samočistící filtrační systém, který díky cyklónovému proudění vzduchu v nádobě, strhává nečistoty z filtru a tím jej průběžně čistí. Zachytí až 97,5 % částic o velikosti do 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií i vlhkosti. Filtr neobsahuje závaží a ani kovové části, proto jej lze prát v pračce. Zajišťuje vynikající kvalitu vzduchu a ochranu motoru. Celokovové provedení garantuje dlouhou životnost stroje. Možnost vkládání papírových vaků, pro absolutně bezkontaktní manipulaci s prachem. Tento model má navíc zabudovaný tlumič výfuku. Husky Flex je nejtišší centrální vysavač na trhu.V závislosti a vysávané ploše máme v nabídce množsvtí dalších agregátů.

flex
MOKRÉ SÁNÍ

Kovová konstrukce centrálních vysavačů Husky v sobě spojuje dokonalý design a maximální odolnost. Robustní tělo vysavače obsahuje průmyslový motor s technologií nezávislého chlazení Bypass, která společně s celokovovým provedením zaručuje odolnost i při vysoké zátěži a poskytuje jistotu bezproblémového chodu.Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i možnost přímého sání vody bez nutnosti přiřazení externích zařízení – Modely Husky Pro 10 a Pro 20 mají sací jednotku uzpůsobenou pro vysávání mokrých povrchů. Nečistoty jsou zachycovány v objemné a odolné polypropylenové nádobě s plovákem v nerezovém sacím koši.

husky-pro-10

Centrální vysavač Husky Pro 300/400

Umí vysávat prach, umývat podlahy, šamponovat koberce a uklízet v okolí saun a bazénů. Již před deseti lety jsme představili první model vysavače HUSKY H2O, který veškeré nečistoty, suché i mokré, odváděl přímo do kanalizace. Nainstalovali jsme mnoho těchto jedinečných přístrojů. Se společností ABB jsme vyvinuli zásuvky v designu Time a Element umožňující současné napojení vysávací hadice a nástřiku vody. Jedná se o patentovaný systém Aqua Pro. HUSKY Pro 300 a Pro 400 jsou vybaveny průmyslovými motory značky Domel s nezávislým chlazením Bypass. K separaci nečistot uvnitř stroje dochází pomocí unikátnímu cyklónovému efektu, který je podpořen skrápěním prachu vodou. Po naplnění nádoby se stroj automaticky vypne a všechny nečistoty jsou vypuštěny do kanalizace. Doba vypouštění je nastavitelná dle průměru odpadu v rozsahu 5-35 s. HUSKY Pro 300 je centrální jednotka pro domácí využití. HUSKY Pro 400 je centrální jednotka pro průmyslové využití bez možnosti připojení přídavného motoru (Boosteru).

312top

HADICE SKRYTÉ VE ZDI

Systém centrálního vysávání Husky se ale nesoustředí jen na jednotky samotné – neustálé zdokonalování produktů se promítá i v nabídce příslušenství. Skvělým doplňkem centrálních vysavačů Husky jsou hadice skryté ve zdi – na vysávání si uživatel vytáhne pouze potřebnou délku (až 15 m), po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama skryje podtlakem zpátky do trubního rozvodu. Potrubí je díky antistatické vnitřní úpravě čisté a hladké, takže nehrozí, že bychom hadicí například ušpinili koberec. Na hadici je navíc látkový potah, který lze snadno sundat a vyprat.

hadice-ve-zdi
CHYTRÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ USNADNÍ ÚKLID

Kromě hadic skrytých ve zdi je možné k centrálním vysavačům Husky pořídit celou řadu chytrých doplňků pro maximálně pohodlný úklid. Například lopatku Drawer Vac, umístěnou pod pracovní deskou kuchyňské linky. Stačí na ni namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen… A kdyby drobky spadly až na zem, je u podlahy připravena štěrbinová zásuvka Magic Sweep v elegantním a odolném nerezovém provedení – přesně v duchu značky Husky. Se suchými nečistotami si během 3 vteřin poradí Vroom – 7 metrů dlouhá hadice pro pohotovostní úklid. Po skončení úklidu se skryje v elegantním boxu, takže nikomu nepřekáží. Na hadice a nástavce k centrálním vysavačům Husky se vztahuje nadstandardní záruka 5 let a na ostatní příslušenství 3 roky.

souprava-prislusenstvi
SÍLA ZNAMENÁ ČISTOTU

Zbavte svoji domácnost prachu a nečistot efektivně a jednou provždy – se silou Husky. Výkonný motor centrálního vysavače Husky spolupracuje se samočisticím filtračním systémem, který šetří vaše zdraví i čas. Nečistoty jsou zachyceny v odpadní nádobě, vysátý vzduch odchází z domu pryč – žádné víření prachu a alergenů v interiéru se nekoná. Cyklónový proud vzduchu v odpadní nádobě udržuje filtry stále čisté, navíc účinnost odolných průmyslových Bypass motorů nesnižuje ani případný průchod prachu. Nemusíte se tedy obávat poklesu výkonu motoru, Husky spolehlivě táhne vždy, když potřebujete – s doživotní zárukou. Husky – to je síla, odolnost a vytrvalost.

Vac pan – štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky pro centrální vysavače Husky

Lopatka na smetí sloužící k odsávání prachu, drobků a jiných nečistot do systému centrálního vysavače HUSKY. Montuje se k podlaze do soklů kuchyňských linek, do soklů šatních skříní v zádveří atp. V zádveří a v prostoru kuchyně dochází k častějšímu znečištění podlahy přinesením špíny z venku, nebo napadáním drobků na zem z kuchyňské linky při vaření. Lopatka VAC PAN I se spouští nohou a nečistoty jsou potřeba do ní namést smetáčkem. VAC PAN I nedoporučujeme instalovat do zdí a sádro kartonových příček. V ta kovém případě již není možná demontáž bez její destrukce!

sterbinasterbinova-zasuvka-nerez

NOVINKA Vroom 9215 CE

Vroom Central 18” s hadicí dlouhou 5,5m byl navržen pro evropský trh. Velikost výrobku byla upravena tak, aby se vešel do každé skříňky kuchyňské linky. U modelu 9220 s delší hadicí bylo nutné u některých skříněk vyříznout částečně zadní desku. Vroom 18” lze též instalovat na stropním držáku NEW-061K a NEW-064K, které jsou dodávány včetně montážní desky NEW-063. Vhodný do kuchyňské linky, šatní skříně, do garáže, koupelny atp.

vroom-novnka

vroom-ve-skrince

vroom-v-garazi

Montáž centrálního vysavače

Centrální vysavač je umístěný v garáži či šatně, s vysávanými místnostmi je propojen rozvody s antistatickou úpravou, skrytými ve zdi. Rozvody ústí do elegantních vysavačových zásuvek, do nichž stačí zapojit hadici a úklid může začít. Montáž centrálního vysavače je ideální provádět ve fázi hrubé stavby, proto je dobré s ním počítat již v projektu stavby. Velký problém ale nepředstavuje ani dodatečná montáž, při které se využívají například šachty nepoužívaného komína, případně se rozvody vedou v lištách na stěně. Zásah do provozu domácnosti je naprosto minimální.

Při montáži rozvodů navíc nemusí mít zákazník všechny finanční prostředky na centrální vysavač – ten se instaluje až po dokončení domu. Cena samotných rozvodů se pohybuje řádově v tisících korunách. Po osazení centrálního vysavače si můžete užívat všechny jeho výhody. V případě centrálních vysavačů HUSKY s Bypass technologií chlazení je to i doživotní záruka na celý přístroj.